BAŞARILARIMIZ

 
1996-1997 Öğretim Yılı:
Kübra TEMEL Atatürkçü Düşünce Derneği Kompozisyon İl İkincisi
Özgül AKINCI Atatürkçü Düşünce Derneği Kompozisyon İl Üçüncüsü
Gülşah ALCAN Atatürkçü Düşünce Derneği Kompozisyon İl Altıncısı
Senem ÇAKIR Atatürkçü Düşünce Derneği Kompozisyon İl Birincisi
Aslıhan KOCABAL Atatürkçü Düşünce Derneği Kompozisyon İl İkincisi
Ceren ERGÜVEN Atatürkçü Düşünce Derneği Kompozisyon İl Üçüncüsü
Burcu SEZGİNSOY Atatürkçü Düşünce Derneği Şiir İl Birincisi
Özlem ALKAN Atatürkçü Düşünce Derneği Şiir İl İkincisi
Dilge ALEMDAROĞLU Atatürkçü Düşünce Derneği Şiir İl Üçüncüsü
Sezin DOĞAN Dünya Gıda Zirvesi Kompozisyon TÜRKİYE 1.si
Seden ODABAŞIOĞLU Okulda Avrupa Resim İl Birincisi
Hazel Ekin SÖZLEVİ Okulda Avrupa Resim İl İkincisi
Gülşah CANBAY Enerji Tasarrufu Kompozisyon İl Birincisi
Sezin DOĞAN GAP Konulu Yarışma Kompozisyon İl Birincisi
Sezin DOĞAN Nasrettin Hoca ve Hoşgörü Kompozisyon İl Birincisi
Senem ÇAKIR Nasrettin Hoca ve Hoşgörü Kompozisyon İl İkincisi
Ceren ERGÜVEN Nasrettin Hoca ve Hoşgörü Kompozisyon İl Üçüncüsü
Serap SAĞIROĞLU Nasrettin Hoca ve Hoşgörü Resim İl İkincisi
Özgür AVCUOĞLU Nasrettin Hoca ve Hoşgörü Resim İl Üçüncüsü
Aslıhan KOCABAL Nevruz Yarışması Şiir İl Birincisi
Sezin DOĞAN Nevruz Yarışması Kompozisyon İl Birincisi
Gülşah ÖZDEMİR Nevruz Yarışması Kompozisyon İl Üçüncüsü
Beyhan KAPTIKAÇTI Nevruz Yarışması Şiir İl İkincisi
Selver SERİNKAYA 21.yy eşiğinde Türk Gençliğinin sorumlulukları (Türk Ocağı) Kompozisyon İl İkincisi
Gülşah ÖZDEMİR 21.yy eşiğinde Türk Gençliğinin sorumlulukları (Türk Ocağı) Kompozisyon İl Üçüncüsü
Erman ÇELİKÇEVİREN 21.yy eşiğinde Türk Gençliğinin sorumlulukları (Türk Ocağı) Kompozisyon Mansiyon
Özgür SEZER 21.yy eşiğinde Türk Gençliğinin sorumlulukları (Türk Ocağı) Kompozisyon Mansiyon
Pınar CERİT Serbest (Türk Ocağı) Şiir İl Üçüncüsü
Melike ARAT Serbest (Türk Ocağı) Şiir Mansiyon
İdil KOKAL Ödüllü Masal Yarışması Masal TÜRKİYE 2.si
Emrah DEMİR Satranç Yarışması   İl Biincisi
Gökhan EZGİN Satranç Yarışması   İl Üçüncüsü
Onur KAZANÇ Masa Tenisi  Erkek Takımı   İl İkincisi
M.Emin BARSBEY Masa Tenisi Erkek Takımı   İl İkincisi
İnci YAŞATAN Masa Tenisi Kız Takımı   İl İkincisi
Seda KARACA Masa Tenisi Kız takımı   İl İkincisi
Hande AKÇAL Zaman Yönetimi Kompozisyon İl Birincisi
Hatice ÇELİK Vakıf Haftası Kompozisyon İl Birincisi
Gökçe SERT Vakıf Haftası Kompozisyon İl İkincisi
Özlem UYGUN Vakıf Haftası Kompozisyon İl Üçüncüsü
Selin ERDOĞAN Özel Ertuğrul Gazi Lisesi Kimya Yarışması TÜRKİYE 19.su
Eren İnan CANPOLAT Özel ErtuğrulGazi Lisesi Kimya Yarışması TÜRKİYE 31.si
Seçil ERÇETİN Çevremizdeki Bir Vakıf Eserinin Tanıtımı Resim İl Üçüncüsü
Başak AĞABEYOĞLU 23 Nisan (Milliyet) Resim Mansiyon
Nihal ÖZDEMİR 3.Ulusal Biyoloji Yarışması Biyoloji TÜRKİYE 6.sı
Hakan SAVAŞ Özel Samanyolu Lisesi Matematik Yarışması Bronz Madalya
Zeynep BAŞAK Uyuşturucu ve Gençlik Kompozisyon Mansiyon
Selin ERDOĞAN Tübitak Kimya 2.Sınava Katılma
M.Emre KAYA Nilüfer Lisesi Fizik Yarışması Mansiyon
Ortaokul ve Lise Folklor Ekibi     İl Birincisi
Ortaokul Futbol Takımı     İl Birincisi
Uyuşturucu ve Gençlik Konulu kompozisyon Yarışmasında 25 öğrenci Başarı Belgesi aldı.    
Tarım İl Müdürlüğünün açmış olduğu Resim Sergisine 26 öğrencinin Resmi katıldı.    



Google
 
internet syal.org