28 Şubat 2004 - Tüm Dönem SYAL MEZUNLARI Toplantısı

Arkadaşlar merhaba;

Bugün, duyurusunu yaptığımız küçük toplantıyı gerçekleştirdik.. katılamayacağını nazik olarak belirten arkadaşlar dışında, Seda98,Gürkan98 ve Aydın98 olarak beraberdik, yine sonuç odaklı yaptığımız görüşmelerde duyurunun yapıldığı süre içerisinde mekan üzerine, bizzat gezerek, arayıp konuşarak çevreden öğrenerek tüm arkadaşlarımızın yaptığı araştırmaların ve alınan fiyat tekliflerinin sonuçlarını toparladık. ve en önemli aşama olan Mekanımızı belirledik:
"Lokal restaurat cafe" istiklal cad. Beyoğlu.(02122499106) son derece nezih,mütevazi,merkezi,hafif müzikli fasıllı bir mekan ve aynı özelliklerde işletmecilere (Alp Bey) sahip bir -dernek- aslında. Alp bey'in özellikle mekan tahsisi haricinde dernekleşme ve organizasyon konusunda çok ciddi yönlendirmeleri oldu, ve olucak. Aynen duyurusunu yaptığımız özelliklerdeki bu mekanda "sınırsız" -meze-yemek-içki olmak üzere fiyat konusunda girdiğimiz çetin pazarlık neticesinde Bu "Tüm Dönem SYALMEZUNLARI Toplantımızın" fiyatını: 30M olarak belirlendik.
max20M olan sözümüzü tutamadığımız için üzgünüz ama inanın zaten mekan belirlemedeki gecikmeye neden olan bu sınırlama ile gerçekten nezihlikten ve kaliteden yada merkezlikten son derece faragat etme durumunda kalacaktık. (Gelmeyi gerçekten çok isteyen lakin finansal açıdan imkansız bulan arkadaşlar özel olarak bizler ile irtibata geçebilir)
İstanbul dışından gelecek arkadaşların kalacak yer konusu düşünülmüş durumda...:)süpriz güzel bir istanbul turu,hafta sonu gezisi olucak.
Arkadaşlar, davetiyeleri bugün itibari ile basmaya başlıyoruz. bizler katılımcı sayısını 80-150(sınırımız! o yüzden tavsiyem tükenmeden alınız öncelik eski dönem mezunlarında olucak) olarak öngördük.
Hemen duyurulara başlayalım, Ali Rıza ve Sinan'ın yine bu bayram düşünüdükleri bayram organizasyonu için çok çok TEŞEKKÜRLER balıkesirdeki organizasyon çok önemli yürekten destekliyorum. Seda98 elinde davetiyeler ile orada olucak, ankara,izmir yada başka yerlerdeki üst dönemler syalmezunlarına (91'den başlamak üzere), yada guruba üye olmayan, mail alamayan arkadaşlara ulaşabilmek için davetiyeler önceden belirlediğimiz arkadaşlar vasıtası ile elden ele dağıtılacak.
Telefon ve yüz yüze haber verilebilir.
UNUTULMAMASI-ve-HATIRLATILMASI GEREKENLER:
O gece bizlerle beraber olucak en eski-ve-yeni syalmezununa bir süprizimiz olucak...:) bakalım bu arkadaşların hangi anıları ortak çıkıcak,
Geceye gelirken albümlerinizdeki eski fotoğraflarını almayı (yada evden istetmeyi unutmatın) lütfen!! (kararlaştırılan konuyu resimleyebilmiş fotoğrafa sahip arkadaşa da süpriz var..:) Ve tabiki beraber geleceğiniz sınıf arkadaşlarınızı aramayı, davet etmeyi..
Yemekli toplantımızın maksadını tekrar edicek olursak:
Dernekleşme, akılcı ve etkin bir kominite oluşturmak adına Tüm dönemler SYALMEZUNLARI'nı birbirleri ile tanıştırmak,ve gelecek zamanlardaki çalışmalara ve organize birlikteliklere önemli bir adımı oluşturabilmek.
o gece yemek öncesinde yapacağımız gece tanıtımında isteyen arkadaşlarımızın bu konulardaki fikirlerini paylaşabileceği bir platformumuz olucak.
ve tabiki hep beraber, uzun yıllardır görülmeyen eski dostlar ile hasret gidermek, yeni syal'lı büyükler,küçükler ile tanışmak, beraber güzel bir gece geçirmek,eğlenmek..:)

Arkadaşlar artık top hepimizde, herkes ile "28 şubat'ta Lokal Restaurant-İstanbul" 'da görüşmek üzere..

davetiyeler için iletişim:

Aydın Bırık : 0532 563 07 24

Seda Ates : 0535 491 25 36

Google
 
internet syal.org