:: SYAL Genel Forum :: 

SYAL için... Bizim için...
Gönderen: ktapkurdu_syal (---.ttnet.net.tr)
Tarih: 25 Ağustos, 2008 22:35

Sevgili syal öğrenceleri,
Öncelikle bu okulun BİZİM okulumuz olduğunu hatırlatmak istiyorum. Ne olursa olsun, okulumuzu boş boş eleştirmek yerine, okulumuzu ve onun için çalışan herkesi kutlamalıyız.Okulu okul yapanın ''ÖĞRENCİLERİ'' olduğunu unutmamalıyız. Eğer okulu KÖTÜ VE SIKICI buluyorsak, SUÇU OKULUMUZDA BULMAYALIM LÜTFEN!!!''Okullar'' ruhlarını kaybetmezler! Öğrencileri ruhlarını kaybeder.Onun için kendimize bir bakalım.Okulumuzda suç bulanlarımız lütfen bir kendi hayatlarını kontrol etsinler. Aynı sıkıcı yaşamı diğer yaşam ortamlarında da görecektir çoğu... Bu sıkıcılığın okulla değil bizimle ilgisi vardır çünkü...Mezun da olsak, okuyor da olsak okulumuza teşekkürlerimizi göstermeli ve Türkiye'deki sayılı okullardan olması için çalışmalıyız...(HEPİMİZ)
Bu yüzden de rica ediyorum artık ne çevremize ne de internet sitelerine okulumuzu eleştiren yazılar yazmayalım.Eleştirilerimizi kendi aramızda yapmalı ve okulumuzun daha iyiye gitmesi için çalışmalıyız.(Eğer yazıyı okuyupta okulumuza haksızlık yaptığını düşünenler olursa okkalı bir özür borçlular okulumuza...)
Bana hak veren ve okulumuz için bir şeyler yapmak isteyen ve önerileri, fikirleri olan bütün SYAL öğrencileri ile iletişim kurmak istiyorum...
Tabi eğer cevap yazma tenezzülü gösterecek öğrenciler varsa...

Üzgünüz, sadece kayıtlı kullanıcılar bu foruma mesaj yazabilir.
Lütfen üstteki 'Giriş Yap' linkine tıklayarak kayıt olunuz.

Google

internet syal.org